Twój Partner w Hodowli

www.ppuhzenek.pl

PPUH Zenek

Wróć do poprzedniej strony...

O firmie PPUH Zenek

Historia firmy: producent, hurtowania & sklep


O firmie

Korzystając z doświadczeń najlepszych hodowli i przy udziale wybitnych specjalistów z najlepszych ośrodków naukowych w naszym kraju Przedsiębiorstwo Produkcyjne ZENEK stworzyło mieszanki o najlepszym doborze pokarmowym. W trakcie 20-letniej produkcji nasza Firma poznała w pełni Państwa oczekiwania wydając całą gamę mieszanek dla gołębi. Wdrażając do produkcji profesjonalnie przebadane nasiona zapewnia ich pełne właściwości pokarmowe gwarantując ich najwyższą jakość. Dostosowanie prawidłowych receptur do wieku i stanu fizjologicznego gołębi tzn. spoczynku, lęgu, lotów i pierzenia jest naszym największym wyzwaniem.

Celem naszej firmy jest stworzenie nowoczesnej linii produkcyjnej wyposażonej w urządzenia komputerowe do sterowania i precyzyjnego dozowania produktu dla jeszcze większego zapewnienia powtarzalności produktu. Dla klientów o innych wymaganiach istnieje możliwość ustalenia składu mieszanki według ich własnej propozycji. Dzięki nowoczesnym sposobom zarządzania firma zminimalizowała koszty produkcji co pozwoliło na optymalne i konkurencyjne ceny naszych mieszanek.

Firma ZENEK chcąc zapewnić najwyższą jakość swoim produktom współpracuje z rolnikami i dostawcami stawiając im najwyższe wymagania. Oczekuje ziaren i komponentów spełniających najwyższe normy jakościowe przy najnowocześniejszych metodach uprawy. Maksymalne ograniczenie w stosowaniu środków chemicznych i naturalne nawożenie jest stawiane jako priorytet naszym partnerom. Zatrudniamy wykwalifikowany personel pracowników znających i dbających o najwyższe warunki jakościowo-higieniczne w naszej firmie. Fachowe i rzetelne podejście pracowników w całym procesie produkcji jest najwyższą cechą. Dbałość o czystość i prawidłową jakość naszych mieszanek, wolnych od grzybów i różnego pochodzenia bakterii jest bardzo ważna.

Mieszanki ZENEK zostały przygotowane z myślą o wszystkich hodowcach zajmujących się hodowlą gołębi pocztowych profesjonalnie i amatorsko. Dostępność mieszanek w ciągu całego roku daje pełen komfort w prowadzeniu hodowli. Posiadamy własną bazę transportową, która zwiększa dostępność i skraca czas przewozu naszych mieszanek.

W naszej hurtowni i sklepie oferujemy szeroki asortyment komponentów dla gołębi i ptaków: jęczmień, pszenica, bobik, dari, kardi, kanar, konopie, groch żółty, groch zielony, gryka, kukurydza, len, fasola Mung, murzynek, owies łuskany, peluszka zielona, peluszka brązowa, proso żółte, proso czerwone, ryż paddy, ryż łuskany, rzepak, rzepik, słonecznik czarny, słonecznik paskowany, słonecznik łuskany, soja, soczewica, sorgo, sezam, wyka czarna, wyka brązowa, orzeszki ziemne i wiele innych.

Oferujemy mieszanki mineralne, grity, karmniki, pojniki, regały, miski ceramiczne i gipsowe, siodełka, jaka sztuczne i inne. Posiadamy w sprzedaży produkty firm: Zenek, Agamat, Patron, Primasos i inne.

Przy zakupie powyżej 3,5 tony transport gratis!

Stosując naszą karmę zapewniasz swoim gołębiom produkt najwyższej jakości!Kontakt

PPUH Zenek

Bukowska Wola 57
32-200 Miechów

Telefony:
sta. +48 (41) 383 34 92
kom. +48 602 636 287

e-mail: ppuhzenek@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 274135


TłumaczenieO stronie

Strona internetowa utworzona przez: Stanisław Górski, tel. +48 782 647 937